
Nina Grenhov Smith
Salgsdirektør – SalgJeg har over 20 års erfaring innen ledelse, og min første lederjobb var i Telenor Media (nå Eniro). I 2005 begynte jeg som salgssjef hos Opplysningen 1881, der jeg var med på å bygge opp salgsavdelingen fra grunnen av. Etter å ha vært med på utviklingen der, gikk jeg videre til rekrutteringsbransjen, hvor jeg har jobbet i de siste 15 årene.
Nå er jeg Salgsdirektør hos Digitale Medier 1881 AS, der jeg jobber med å bygge og utvikle salgsorganisasjonen for å sørge for at vi alltid er på vårt beste. Jeg trives aller best når jeg får jobbe med folk som tør å utfordre, og som forstår viktigheten av godt samarbeid på tvers av hele selskapet.
På fritiden er jeg veldig aktiv. Om vinteren er det ski som gjelder, både langrenn og alpint, mens sommeren går med til golf og båt. Jeg elsker å prøve nye ting og er ikke redd for å kaste meg ut i utfordringer. Jeg pleier å si at jeg er god på det meste av sportslige aktiviteter, selv om det kanskje ikke alltid stemmer – jeg er litt som Pippi Langstrømpe: "Det har jeg aldri gjort før, så det klarer jeg helt sikkert."